ПН-ПТ   9:00 - 19:00   /GMT +2/

  +380 44  228-66-44


  ХЬЮМІДОРИ

  Сортувати за:

  Справжні італійські хьюмідори
  Хьюмідори


  На відміну від звичайних сигарет сигари вимагають ретельного зберігання. Принциповим параметром в даному випадку виступає вологість, яку потрібно підтримувати на рівні 65-75%. І якщо Ви є шанувальником якісного тютюну, Вам необхідний хьюмідор для сигар.

  Щоб сигари зберігали свій аромат, потрібно купити хьюмідор для сигар. Зазвичай хьюмідор являє собою невеликий кейс або шкатулку. Він повністю захищений від зовнішніх впливів, і зберігає вологість внутрішнього простору на заданому рівні. Однак існують також сигарні шафи хьюмідори, і навіть цілі кімнати. Природно в останньому випадку пристрій має чимало датчиків, що підтримують не тільки вологість, але і температурний режим. Тільки при дотриманні всіх цих умов сигара не втратить свого аромату, не припиниться, і не покриється цвіллю.

  Якщо Ви шукаєте, де купити хьюмідор для сигар, Ви потрапили в потрібне місце. У нас Ви можете придбати хьюмідор підлоговий, або компактний дорожній варіант. Асортимент продукції дуже різноманітний. У магазині YOU.UA Ви знайдете різні аксесуари, необхідні для отримання задоволення від процесу куріння. Продаж хьюмідорів - один з основних напрямків нашої діяльності. Якщо Вас цікавить товар відсутній у списку, Ви завжди можете зв'язатися з нашим менеджером, і уточнити можливість придбання конкретної моделі. Асортимент продукції постійно оновлюється. І наявні в магазині хьюмідори - це не повний перелік присутніх рішень.


  Всі права на сайт - власність ©YOU.UA, 2010-2022.
  Дизайн - ©J.K.®Design, 2010-2022.