ПН-ПТ   9:00 - 19:00   /GMT +2/

  +380 44  228-66-44


  Головна

  Справжні італійські хьюмідори
  Бездоганна якість запальничок


  Ще в далекому 1492 Христофор Колумб, досягнувши берегів Америки, вперше побачив кращих індіанців. Саме тоді відбулося перше знайомство європейців з тютюном, і з тих пір веде свою історію розвиток тютюнової індустрії. У наш час продаж тютюнових виробів стала звичною справою. Можна купити як дешеві сигарети, так і самі презентабельні сигари. Інтернет-магазин YOU.UA пропонує вашій увазі тютюн та тютюнові вироби від кращих світових брендів.

  Якщо Ви ще не стали шанувальником сигар і дорогих видів тютюну, наш магазин тютюнових виробів стане кращим помічником. На сторінках нашого інтернет-магазину Ви знайдете самий різноманітний тютюн і тютюнові вироби. YOU.UA - вузькоспеціалізований проект, тому відвідування нашого сайту допоможе вам вирішити безліч питань.

  Отже, для початку Вам доведеться визначитися з тим, які сигари вам більше до душі. Можливо, Вам сподобаються інші тютюнові вироби (Україна), пропоновані YOU.UA. Наприклад, вельми популярне паління трубок. Звичайно, його не можна порівнювати з курінням сигар. Та й вартість тютюнових виробів в обох випадках дуже різниться. Проте незалежно від того, які саме тютюнові вироби Вам припадуть до смаку, в сигарній лавці ви купите їх без яких-небудь складнощів.

  Продаж тютюнових виробів - основний наш профіль, тому ми прагнемо запропонувати максимально-широкий асортимент. Недосвідчені курці навіть не підозрюють, що сигари діляться не лише за марками або сорту тютюну. Тут відіграють важливу роль і безліч інших параметрів. Тому пріоритет може бути відданий незалежно від конкретного виробника, а через інших факторів. YOU.UA здійснює продаж тютюнових виробів і сигар різних видів. В активі наших пропозицій Ви знайдете будь-яку продукцію.

  Продовжуючи попередню тему, хотілося б зауважити, що навіть співвідношення ваги, діаметра та довжини сигари вже розділяє їх на окремі групи. Тому ціни на тютюнові вироби можуть варіюватися не тільки із-за марки тютюну, або іменитого бренду. Сигари також відрізняються своєю формою. Нам всім добре знайомі форми Torpedo і Parejo. Це сигара у вигляді торпеди, тобто звужується до кінця, і проста рівна сигара. А існують ще Belicoso, Perfecto, Pyramid, Culebra і інші форми. Якщо Ви хочете випробувати різні види сигар, інтернет-магазин тютюнових виробів YOU.UA допоможе вам.

  Як видно, ціни на тютюнові вироби можуть сильно різнитися із-за величезної кількості їх різновидів. До речі, колір сигари - це також окремий пункт для розгляду. Пропонується величезний колірний спектр: від чорно-коричневого, до жовтого. При цьому колір сигари зумовлюється кольором покривного листа. Природно тютюн і тютюнові вироби мають різну міцність. Але не завжди темний означає міцний. Деякі виробники навпаки, поміщають міцний тютюн в світлі листя.
  Оскільки широкий асортимент тютюнових виробів - основна спеціалізація інтернет- магазину YOU.UA, саме у нас Ви знайдете будь-який товар. Різноманітні сигари, трубки, кальяни та тютюнові вироби, купити які дуже просто, є в широкому асортименті.

  Не можна не виділити і зручність роботи з нами. Інтернет-магазин тютюнових виробів YOU.UA прагне зняти зі своїх клієнтів якомога більше обов'язків. Тепер задоволення Вам принесе не тільки ароматний дим, але й процес покупки. Щоб купити будь-який товар, Вам достатньо оформити замовлення на сайті, і незабаром кур'єр доставить куплену Вами продукцію прямо до Вас додому. YOU.UA - отримаєте задоволення від ароматного тютюну ще в процесі його покупки.


  Всі права на сайт - власність ©YOU.UA, 2010-2022.
  Дизайн - ©J.K.®Design, 2010-2022.